Toyota 4x4

Vítejte na stránkách Toyota4x4.cz věnovaných térénním vozům Toyota.

Firma Dajbych s.r.o. Plzeň, provozovatel těchto stránek, se specializuje na prodej především terénních automobilů různých značek a celého spektra vozů Toyota, včetně terénních vozů. V našem sortimentu je také široké spektrum offroad příslušenství Taubenreuther a jiného tunningového vybavení vozů.

Stránky toyota4x4.cz jsou zaměřeny hlavně na přehled japonských vozů Toyota Land Cruiser. Tento fenomén mezi terénními vozy křižuje celou zeměkouli od Islandu po Austrálii již od roku 1951. Od té doby prošel tento vůz mnoha proměnami, z nichž o některých z nich se můžete dočíst v sekci s historických přehledem.

Rádi bychom Vám také pomohli s řešením Vašich problémů, poradit Vám při výběru vhodného vozu pro Váš obor činnosti, nabídnout Vám kvalitní příslušenství a vybavení vozu a zprostředkovat prodej Vašeho vozu na protiúčet při koupi vozu nového.

Profil firmy Dajbych s.r.o.

Firma je autorizovaným koncesionářem značky Toyota a v rámci svého působení se zabývá širokým spektrem souvisejících čiností, vztahujících se k obchodování s osobními a užitkovými vozy této značky. Nabídneme Vám jak nové terénní vozy Toyota Landcruiser, RAV4 a Hilux tak ojeté offroad vozy. Naše firma je výhradním zastoupením Santana Motors pro ČR a SR, v rámci toho prodáváme pracovní terénní automobil s náhonem všech kol Santana PS-10. V oboru nákladních terénních vozů firma pro ČR a SR zastupuje firmu SCAM - výrobce víceúčelových nákladních vozidel, s volitelným náhonem 4x4, vysokou průchodností terénem a vhodné jako nosiče speciálních nástaveb.

Již od roku 1996 je firma také výhradním zástupcem firmy Taubenreuther, dodavatele kompletního offroad příslušenství.

Společnost Dajbych s.r.o. je držitelem certifikátu dle ČSN EN IS 9001:2001.